אודות תאי בוקס

הכירו את THAI BOX, המסעדה הווירטואלית הראשונה בישראל.
הדור הבא של המסעדות כבר כאן ואתם מוזמנים להיות חלק מהדבר הגדול הבא – מסעדה דיגיטלית שמגישה את המנות שלה אך ורק במשלוחים, לאזור החלוקה הרחב ביותר בארץ.

איפה זה פוגש אתכם?
במציאות בה מסעדות חדשות לא נפתחות, אנחנו מרימים את הכפפה ומשיקים מסעדה שהולכת להפתיע לכם את החיך עם הטעמים והניחוחות שאתם אוהבים וזוכרים מהטיול שלכם לתאילנד.

אוכל איכותי, אותנטי, מהיר ובעיקר טרי וטעים, מגיע ארוז בקופסה שלנו – THAI BOX.

המשלוחים שלנו מגיעים אליכם הביתה ממספר מטבחים במוקדים שונים במרכז הארץ, בכדי שתקבלו את האוכל בזמן המהיר ביותר וברמה הגבוהה ביותר.

רוצים לקבל את הקופסה עד הבית?
בחרו את המנות שתרצו שיגיעו בה, ומהר מאוד אנחנו אצלכם בבית עם מנות מתפריט שכולל את כל הקלאסיקות של המטבח התאילנדי באינטרפרטציה שלנו.

צריכים עזרה עם התפריט?
המלצרים הווירטואליים שלנו מחכים לכם בעמודי הפייסבוק והאינסטגרם שלנו – שלחו הודעה פרטית ותקבלו תשובה לכל שאלה או התלבטות, ממש כמו במסעדה.

על המטבח של THAI BOX מנצח שף שזהותו אנונימית ומטבחו מתאים לכל מצב רוח ומזג אוויר. בתפריט המסעדה תמצאו את כל הקלאסיקות האהובות על הקהל הישראלי וביניהן: פאד תאי, סום טאם, סאטה פרגית לצד מנות תאילנדיות אותנטיות וייחודית שלא הכרתם עד כה: דג מבושל בעלה בננה ומנות מסורתיות המבושלות בסגנון תאילנדי דרומי.

ההתאמה לשנת 2020 נמצאת במקום הראשון ובאה לידי ביטוי בכוח האדם המצומצם, שירות המשלוחים המתוגבר ובמחירים אטרקטיביים.

הזמינו משלוח

לתשומת לבכם, תאי בוקס הוא שירות משלוחים בלבד, אין הגעה למקום.